• Ново
Lixada Мека Риболов Намамат Crawfish Мамка Ракчиња Hummer Ноктот Вештачки Намамат Swimbait 8cm/14g

Lixada Мека Риболов Намамат Crawfish Мамка Ракчиња Hummer Ноктот Вештачки Намамат Swimbait 8cm/14g

DEN 335.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ ЗА НАС.ГИ ИСПОЛНИ СИТЕ ВАШИ EXPENTATION. ????Дизајнот на своите нозе, тела и канџи обезбедува супер реални squirming акција која е многу ефикасен за риба на штрајк.Единица Должина : 8cm / 3.Мек и флексибилен нозе, тела и канџи во расположението и создава природна пливање акција во вода лесно може да ги привлече бас, пастрмка, костур, crappie, штука, перде, mandarinfish, итн.Високо квалитетни ПВЦ материјал кој е издржлив, мека и долготрајни. ????Работи одлично за користење во тексас екипаж или како приколка за убодни.Пакет Тежина : 46g / 1.Широко targerting на предатор риби.Организиран од страна на еден млад тим, Lixada е посветена на изворот на премиум квалитет на производи за вас и да ја задржите подобрување на производи по ваша вид повратни информации.Нашите производи се дизајнирани да ви помогне да уживате во спортот со поголем комфор, удобност и стил.Единица Тежина : 14g / 0. ????Се тоа риболов од карпа, гребен, река, езеро, море на намамат е ambidextrous во сите аспект. "Lixada" е регистриран бренд фокусирајќи се на производи за помагање на луѓето кои се љубители на трчање, велосипедизам, пливање, снег скијање, лов и други отворено activies итн.КОЛИЧИНА : 1pc / 3pcs (Опционално).

Особините

Купувачите избираат и