• Ново
Професионален Спортски Очила Заштитна Безбедност Очила Кошарка Очила за Мажите, Младите со Прилагодливи

Професионален Спортски Очила Заштитна Безбедност Очила Кошарка Очила за Мажите, Младите со Прилагодливи

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се заштитат очите од оштетувања, што ќе ви овозможи да учествуваат во спортови со мир на умот.Можете да уживате во јасна и светла ставови во текот на спорт користење на овој пар очила. 【Широк спектар на апликации】Овие спортски очила имаат голема примена во повеќето спортови како што се играње кошарка, играње фудбал, возење на мотор, возење велосипед, airsoft, итн.【Сите круг заштита】носот влошки на очила и опкружувањето на очила рамка се дизајнирани со силиконски носат подлога која е лесно да се размонтираат и личи, и тоа може да се заштити кожата околу очила од повреди за време на вежбање.Сите спортови кои може да боли твоите очи се вклучени.Ве молам само ги споделите со нас, ако не сте задоволни со купувањето во рок од 30 дена, а ние ќе се грижи за вас.Ова ги прави очилата се погодни за сите глава на турнеја и се вклопува цврсто на главата, ефикасно да се избегне ризикот од испаѓање на очила Во процесот на интензивно вежбање, високо го зголемува работниот век на очила до одреден степен.Оваа е-мора да има ставка за твоите кога ќе учествуваат во спортот. 【Против пролизгување и анти-пауза】На прилагодливи монтажни очила рака е направен од високо-квалитет најлон, кои можете да ги прилагодите според вашиот шеф турнеја.

Особините

Купувачите избираат и