• Ново
БОШ BSPE3#3 Спирала Flute Високо-Јаглероден Челик Завртка Extractor

БОШ BSPE33 Спирала Flute Високо-Јаглероден Челик Завртка Extractor

DEN 329.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Завртка цедење – се користи за отстранување на голиот навртки, завртки и други сврзувачки елементи.БОШ е Кликнете & Go Систем Сега повеќе од кога и да било, и денес е професионални изведувачи, remodelers, electricians, plumbers, и монтери слично знаеме дека времето е пари.На Org53-12 12-парче сет прави корисни прилог на L-BOXX-1 и L-BOXX-2 чување предмети (се продава одделно).Валани теми – испорача повеќе прецизност и се почисти од машински теми.На БОШ L-BOXXИнтелигентна Транспорт и Складирање Систем На иновативен клик систем овозможува лесно поврзување и исклучување на било кој број на L-BOXX е.Организаторот го поставите се вклопува во внатрешноста на БОШ L-BOXX-1 чување.Организаторот го поставите се вклопува во внатрешноста на БОШ L-BOXX-2 чување.Безбедност, флексибилност, ефикасност и брз пристап до правото алатки за работното место може да ви даде повеќе време во вашиот ден да се вратам она што е навистина важно.На БОШ Кликнете & Go систем им овозможува на корисниците ефикасно да се организира, чување и транспорт на нивните алатки и прибор.Вклучени компоненти : (1) #3 Спирала Flute Високо-Јаглероден Челик Завртка Extractor.БОШ Org53-12 12-Парче Организатор Сет за Кликнете & Одат за Чување Дизајнирани за употреба со БОШ Кликнете & Go систем за складирање на овој БОШ Org53-12 сет карактеристики 12 модуларни организаторитево различни форми и големиниза чување на предмети уредно чуваат и лесно да се најде.

Особините

Купувачите избираат и