• Ново
labwork A/C Компресор Спојки Собранието за Полнење за Dodge Ram меморија HS18 Дизел Модел L6 5.9 6.7 L L

labwork A/C Компресор Спојки Собранието за Полнење за Dodge Ram меморија HS18 Дизел Модел L6 5.9 6.7 L L

DEN 840.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дел број : 55111411 AD, 55111411 AE, 55111411 AG, 55111411 AH.Висок квалитет замена дел, 100% нови и проверени пред да ја напушти фабриката.Пакетот вклучува : 1 x Макара Со Лого, 1 x Предната Плоча, 1 x Електромагнетни Серпентина.Ве молиме проверете ги fitment внимателно пред да ги купите.Имајте во предвид дека : препорачливо е да се чисти на разладниот систем на ac компресор во првиот чекор, а потоа го замени спојката исклучете го ac компресор.Добар објект со висок квалитет.Стабилна карактеристика, висока сигурност.Лесно да се инсталира.Директно Одговара, Нема Промена Потребни Трајни & Удобно Нов мотор и Добра работна состојба, Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96