• Ново
Дизни Девојки Потомци Nightgown

Дизни Девојки Потомци Nightgown

DEN 345.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Повлекување На затворање.Машина За Миење.Официјално Лиценцирани Дизни Потомци Стока.Дизни Потомци Девојки Nightgown Pajama.ГОЛЕМИНАТА : Сите големината следи стандард регулативите поставени од страна на Националните Мало Федерација за бебе и деца (12 M, 18 МИЛИОНИ, 24 M, 2 T, 3 T, 4 T), како и големите деца (4, 6, 8, 10, 12).БЕЗБЕДНОСТ И УДОБНОСТ : Направени од меки и удобни ткаенини за да се обезбеди пријатна ноќен сон!Овој објект е 100% Полиестер.Во согласност со мерки за безбедност овој објект е пламен отпорни.ЛЕСНО НЕГА : Овој производ е направена од високо квалитетни материјали, што го прави лесно да се грижи за и спиење рутина бриз.За да се задржи перење главоболки на минимум и да се обезбеди предмети се одржи по повтори перење, ве молиме да користите детергент и собори сува ниска.Дали нејзиниот Афион на ден или Мини од страна на ноќта, спиење рутини се за да се добие начин повеќе да се забавуваат со овие симпатична графика - единствен со секој стил!.За разлика ребрести necklines додадете малку се водат и екстра кул фактор за овие целосно страшни пижами!.Дното Износени Hems додадете малку повеќе одблесокот на било симпатична pajama!.

Особините

Купувачите избираат и