• Ново
CoaGu 15ml Кафе Лажичка за Мерење Лажици ФДУ 18/8 Отпорност на Корозија од не ' Рѓосувачки Челик Лажица 1pc (1Tbsp)

CoaGu 15ml Кафе Лажичка за Мерење Лажици ФДУ 18/8 Отпорност на Корозија од не ' Рѓосувачки Челик Лажица 1pc

DEN 168.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Челик 18/8 (304), не 430 ! 430 Челик вклучуваат хром 16.00-18.00%, речиси нула никел метал,сепак 18/8 (304)не 'рѓосувачки челик вклучите повеќе хром, никел метал,па 430 челик е помал од 18/8 (304) не' рѓосувачки челик за отпорност на корозија. 430 челик е во феритни морфологија, но 18/8 (304) нерѓосувачки челик е во Austenite морфологија,па 18/8 (304) нерѓосувачки челик е постабилна отколку 430. ЕДИНСТВЕН ОБЛИК : водена капка форма, на кратко се справи со;.НЕМА ПОВЕЌЕ ПРЕБРОЈУВАЊЕ МЕРКА,НЕ ПОВЕЌЕ ВИШОКОТ : Тоа те прави паметен, да имате точно капацитет,Лесно .ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Својот елегантен и сјајни полски сигурно ќе комплимент скоро секоја кујна тема.BPA free 100% квалитетот 18/8 Нерѓосувачки Челик & Трајни лажичка кафе машина за миење садови безбедно.

Особините

Купувачите избираат и