• Ново
Kndatle Ротирачки Зачин Рек Леќата Складирање Носителот, Мулти-Функција За Складирање Рек Леќата Зачин Тегла Рек Кујна Организатор

Kndatle Ротирачки Зачин Рек Леќата Складирање Носителот, Мулти-Функција За Складирање Рек Леќата Зачин Тегла

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесна инсталација, Нема потреба да се вежба или користете шрафови.Едноставно подигнете дршката, се повлече и се ротира за лесен пристап до вашиот организиран предмети. Лесен за употреба, едноставно подигнете дршката, се повлече и се ротира за лесен пристап до вашиот организиран предмети.Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : индивидуални фиоки, не само да се повлече од тие исто така имаат вртливата за брз и лесен пристап - одличен зачин рек организатор и вистински простор saver.

Особините

Купувачите избираат и

Спајс Тегла, Зачин Кујна Бања Countertop Складирање Организатор Агол Полица-Зачин јар-Зачин организатор на кабинетот-Зачин

Тоа ќе бидат сигурни дека за да ви помогне да ги организирате препарати за чистење, чистење, климатизери

DEN 2118.96

YGCBL Полица, Кујна Рек Нерѓосувачки Челик Удар-Слободен Зачин Рек Ѕид-Монтирани Сечкање Одбор Прибор за Складирање

○●◇[Применливи Сцена] Тоа е Погоден за Кујна, Дневна Соба, за Домашна Употреба, Може да се Стави Леќата �

DEN 1144.80