• Ново
VividHome Париз Прозорец Завеси Романтична Ајфеловата Кули и Цвет Цвет со Љубовник Неколку Моделот Печатење на Прозорец Третмани, 2 Панел во Собата за Дневна Соба Девој

VividHome Париз Прозорец Завеси Романтична Ајфеловата Кули и Цвет Цвет со Љубовник Неколку Моделот Печатење

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 53x64inchx2panels(132x160cmx2panels).Прозорецот Завеса : 2 панел завеса,метал grommets веќе на врвот на завесата.Материјал : 100% Полиестер,направен од чисто сенка ткаенина.Еко-пријателски,безбеден за вашето семејство и пријатели.Функција : Засенчување Топлина,Изолација и Заштита на Приватноста.Украсете го вашиот дом за да се направи тоа се повеќе убави,ги Задоволи вашето семејство и пријатели,Погоден за Домашни Дневна Соба и Спална соба, Кујна трпезарија Детска Соба Гостинската Соба Апартман за Статистика итн. ❤100% Се Добие Задоволство Гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ги вашите пораки, ние и ветуваме да одговори во рок од 24 часа и ви нуди најдобри услуги.За НАС и Нашите Product We се посветени на домашна декорација индустрија ,и да го направат вашиот живот повеќе убави и згодни.Сите Прозорец завеси се на парична казна изработка и издржливи.Совршен прозорец завеса за секоја соба.Можете да им даде на овој објект како подарок за housewarmings,празници,родендени и било фестивал Description Made од 100% висококвалитетен полиестер,блок УВ и sunlight Environmental заштита,без боја, материјал,да се обезбеди здравјето на семејството и friends Images влијаеше користење на дигитална технологија на печатење за траен effects Personalized завеси ги задоволат вашите различни потреби и збогати вашиот живот.

Особините

Купувачите избираат и