• Ново
Eyecedar 5-Pack Читање Очила Мажите Половина рамка Правоаголник Стил Метална Сива Пролет Шарки Читатели 2.00

Eyecedar 5-Pack Читање Очила Мажите Половина рамка Правоаголник Стил Метална Сива Пролет Шарки Читатели 2.00

DEN 518.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Читање очила мажите 2.00 моќ.2 Години Гаранција и Пријателски Услуги на Клиентите.Метал половина рамка правоаголник стил, од нерѓосувачки челик материјал лесен и издржливост.Средна големина одговара на повеќето лице форми, има добра носи ефект.Пролет шарки им помогне на очила се прилагодат да се соочи носат удобно.Прилагодливи носот влошки за дополнителна удобност.Aspherical еколошки материјал леќа, стандард pupillary далечина и точни зголемување за да се обезбеди око удобност при носењето.Подобро производство, квалитет и Најдобра цена гаранција. 5 парови на металик сива чаши, можете да ги користите лесно без разлика каде се наоѓате.Задржи еден пар на вашиот омилен читање место.Aspherical еколошки материјал леќа, стандард pupillary далечина и точни зголемување за да се обезбеди око удобност при носењето.Грижете се-бесплатно купување и без ризик да се обиде.Кога постои било каков проблем со квалитетот на производот, само се јавите на продавачот, без двоумење да се реши тоа, се додека не се задоволни, да имате никаков ризик да се обидува.Производ Големина, Леќа Ширина : 52mm/2.0", Леќа Висина : 33mm/1.30", Мост : 17mm/0.67", Храмот Должина : 140mm/5.5", Вкупна Ширина : 132mm/5.2".Тежина : 1ounce/25g.Боја : 5 Парови се Меша | Зголемување Сила : 2.0 х.

Особините

Купувачите избираат и