• Ново
2 Пара Водоотпорен Деца Нога Gaiters Прилагодливи Снег Подигање Gaiters Заштитна Пешачење Gaiters Небото Сино Сина Нога Подигнете Gaiters за Девојка Момче Отворено Пешачење Кач?

2 Пара Водоотпорен Деца Нога Gaiters Прилагодливи Снег Подигање Gaiters Заштитна Пешачење Gaiters Небото Сино

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : Главен материјал : полиестер влакна, metal Main боја : небото сино и морнарица blue Size : погоден за 5-12 години деца (со теле обемот помалку од прибл.Прилагодливи и лесно да се носат : заштитни пешачење gaiter усвојува адхезивна лента дизајн, со прилагодливи тока на цилиндар горниот и еластична кабелот на дното, на тој начин може да се прилагоди на должината погодно за подобро да одговара на вашите работници и да се избегне губење при одење; метални копчето и на дното на рака може да ви помогне лесно да се стави на и да ја поправите на чевлите цврсто, исто така лесно да ги тргнеме и количка за складирање.Предмети испратени до вас : ќе добиете 2 пара водоотпорен деца нога gaiters, достапен во 2 главни бои на небото сино и морнарско сина, 1 пар на секоја боја, овозможувајќи ви да изберете боја во зависност од вашите желби, за подобро да одговара со вашиот различни тимови, создавање на различни стил на облекување.

Особините

Купувачите избираат и