• Ново
За Боси Нозе NHL 4 Мрачно Двојка Екипажот Мажите Чорапи-Отава Сенаторите-Голем (10-13)

За Боси Нозе NHL 4 Мрачно Двојка Екипажот Мажите Чорапи-Отава Сенаторите-Голем (10-13)

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Машина За Миење.ИЗДРЖЛИВИ СО TECHNIFIT ТКАЕНИНА која обезбедува отпорност на триење и влага систем за управување да им помогне одржите вашиот фан на нозе здрава и сува .Машина за миење овие чорапи и види ги задржат своите меки, кадифен се чувствуваат и форма.Овие хокеј NHL екипажот чорапи се совршени за навиваат за вашиот омилен професионален хокеј тим .Без разлика дали сте на работа, во арена за куп натпревар или само хокеј ноќ на телевизија - овие чорапи си се покриени. 1 Пар.Големи-се Вклопува машки чевли големини 10-13. Среден-Одговара на Тинејџерите чевли големини 5-10.FBF Оригинали е денешниот премиер Sock и Обувки Додаток производителот, за производство на премиум спортски и новина производи.FBF Оригинали, исто така, нуди Еко линија направени од бамбус, пластични шишиња, и се рециклира памук.FBF Оригинали е со седиште и произведува во Martinsville, Индијана.

Особините

Купувачите избираат и