• Ново
SNΛKUGΛ Прилагодливи Нога Носила Продолжување Балет Водат Бенд - Лесно се Инсталира на Вратата Флексибилност Протега Нога Рака Голема Навиваат Танц Гимнастика Трене

SNΛKUGΛ Прилагодливи Нога Носила Продолжување Балет Водат Бенд - Лесно се Инсталира на Вратата Флексибилност

DEN 263.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

По тестот од страна на многу спортисти, ова се водат за полнење е докажано дека може да се постигне значајни резултати и подобрување на вашите нозе флексибилност, хип движење опсег и чувство на рамнотежа, а исто така и за контрола на вашите движења.Подобрување на вашата дневна обука на нога движења и форма.Се протега Нога Рака ќе направи вашето тело младо и поенергични.Тоа е добар избор за вашиот дом фитнес. 【Нашиот Бизнис е Флексибилност】Сме од квалитетот на нашата Врата, Флексибилност Протега Нога Рака, ако има било какви проблеми со вашиот производ, едноставно јавете ни се и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 【Прави се Протега Повеќе Удобно】Прилагодливи Нога Носила е мека и удобна да се допре, фирма ткаени потврдува.Ефективна потпора да се водат hamstrings и квадрицепси.【Се постигне Целосна Дели Брзо】Нога носила бенд може да ви помогне да се подобри нога флексибилност, рамнотежа и опсег на движење во природното држење на телото асистирана вежба.Се протега во исправена тело позиција наликува движења во балетот, танц, ритмичка гимнастика, итн.

Особините

Купувачите избираат и