• Ново
EVERYMILE Рамнотежа Одбор Тренер, Дрвени Ролери Одбор - Стабилност и Главниот Тренер, Гребло Рамнотежа Одбор за Аикидо, Сурфање, Хокеј Обука, Фитнес Тренингот (30 инчи)

EVERYMILE Рамнотежа Одбор Тренер, Дрвени Ролери Одбор - Стабилност и Главниот Тренер, Гребло Рамнотежа Одбор

DEN 1799.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Uqniue плута ролери со висок квалитет материјал за да се спречи лизгање и sliping.Може да се користи за ткиво масажа по вежбање на рамнотежа одбор.По време на вежбање, може да уживате во ролери масажа да се опуштите уморни мускулите. 【ТРАЈНИ ДРВО ИЗГРАДБА и ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ПОВРШИНАТА】се Состои од 11 слоеви на премиум шумата, што го прави солидна и безбедно да се сретне високо вчитување капацитет и сорти на фитнес цели. 【СОВРШЕН ПАРТНЕР ЗА ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО】Опремени со 4 затка за контрола на брзината и да се спречи вас од лизгање или паѓање надолу, кој е совршен за почетници и, исто така, може да се користи за децата, возрасните и постарите лица.Се меша со 11-ply природно дрво, тоа е толку тешко да се одржи максималниот 500 кг.Со 2 рачки за повеќе вежби можност.By користење на рамнотежа одбор, вашиот lumbopelvic регионот ќе биде добра кондиција и тоа стабилизира вашите мускули и го зајакнува вашиот јадро мускулите, така што вашето тело може да го носи своја тежина кога се движите.Дали сте во потрага за здрав начин на живот?Дали некогаш сте биле губење на телесната тежина, но се уште нема ефект?Се се уште држејќи се за користење здодевни опрема?Зошто да не ги собереш Everymile Рамнотежа Одбор нагоре?Balance board е мултифункционален спорт кој функционира од мускулите на грбот, рамо, рака, glute и legs.Додека возбудлива забава со тоа, вие може да contently подобрување на вештините на рамнотежа, се зголеми core сила и подобрување на агилност и стабилност.

Особините

Купувачите избираат и