• Ново
heyous 2 Поставува Стрелаштво D Јамка Соединение Метал Лак U Nock D Прстен Тока Ослободување Nocking Јамка со Screwdrivers Метал Bowstring Лов Помош Додатоци (2 x Црвено D Циклуси + 2 x Сина

heyous 2 Поставува Стрелаштво D Јамка Соединение Метал Лак U Nock D Прстен Тока Ослободување Nocking Јамка со

DEN 258.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет се вклучени 2 парчиња црвена стрелаштво соединение лак D циклуси, 2 парчиња сина screwdrivers.Лесно да се инсталира и да ја намали string вибрации.Секој композитни лак метал д-прстен е дизајниран со 4 завртки за да се спречи вашиот стрелките од лизгање или испаѓање на bowstring.Спречување на стрелките од испаѓање на стринг, и да се подобри точноста и усогласеноста со подобрување на стрелките на лет.Метал D прстен може да помогне да се подобри стабилноста и точноста на шут, намалување на влијанието и оштетување на bowstring, а потоа да се задржи на работниот век на вашиот bowstring.Име : Метал D прстен Боја : црвена Материјал : метал Големина : 160*110mm, висина 0.5 cm Широк спектар на апликации : Нашата метал д-прстени се погодни за извивам, композитни, традиционалните лакови и стрели, итн.Тие ќе ви донесе опуштено и удобно стрелаштво целна лов искуство.Добри перформанси : Оваа група на ослободување лак прстени не само што може да се заштити вашиот bowstring од оштетување, но исто така и заштита на вашите раце од тоа да биде повреден од страна на директен контакт со bowstring.Тоа е добра алатка на вашиот избор.

Особините

Купувачите избираат и