• Ново
TEYOUYI Замена Појаси за Bissell PowerForce Компактен Лесни Исправена Вакуум Заменува Дел 1604895 160-4895 (2 Парчиња)

TEYOUYI Замена Појаси за Bissell PowerForce Компактен Лесни Исправена Вакуум Заменува Дел 1604895 160-4895 (2

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : Дизајнирани да компатибилен со BISSELL,го Замени дел број 1604895,160-4895. Премиум Квалитет : Направен од висок квалитет на гума,безбедно и носат-отпор, трајни и флексибилни.Инсталација : Едноставно ги отстраните вашите скршена или да носи појас, заменете новиот диск појас,повторно да ги активирате вашата правосмукалка!.Заменете и се Чисти вашиот Bissell 1604895 Вакуум ремени лесно, ви препорачуваме да го замени овој појас на секои 3 до 6 месеци за да се обезбеди оптимални перформанси.Гаранција : Ние го дава на 30-ден безусловна пари назад и пријателски по продажба на услуги,прави сигурни дека без ризик шопинг за вас.TEYOUYI Замена Појаси за Bissell Power Force Компактен Лесни Исправена Вакуум Заменува Дел 1604895 160-4895 (2 Парчиња).

Особините

Купувачите избираат и