• Ново
П-Swiper СКАРА Скара Почиста Подарок Пакет Set - 1 П-Swiper Скара Четка, 65 П-Swiper Скара Чистење Брише и 2 П-Swiper Обновливи Скара Облека. Безбеден Начин за Чистење на СКАРА Скара Р

П-Swiper СКАРА Скара Почиста Подарок Пакет Set - 1 П-Swiper Скара Четка, 65 П-Swiper Скара Чистење Брише и 2

DEN 1312.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

ТОА Е ПОЗДРАВ, Секое 6" 8" П-Swiper Избрише се заменливи така да користите нов скара избрише за да ја исчистите вашата скара решетки пред готвење.И Чистење Брише и обновливи Крпа се погодни за употреба на сите поголеми Скара и Пушач Брендови, вклучувајќи Вебер, Broil Кралот, Наполеон и Traeger.ОБНОВЛИВИ СКАРА КРПА - Безбедно да се чисти надворешноста од не ' Рѓосувачки Челик, Метал, Пластика и Стакло на редеа-слободен блесне со вода.ЧИСТИ СКАРА ПОДОБРО - Влажна Скара Брише отстранува маснотии и Q-Swiper наежвам бесплатна Скара Четка има Нерѓосувачки Челик Скара Scraper да се отстрани изгорени-на остатоците од храна.Таа е идеална скара додаток, бидејќи ќе престанете со повторно користење на валкани скара чистење со четка или нечисти дрво scraper или подлога.ЧИСТЕЊЕ на ВАШАТА СКАРА ВНАТРЕ И НАДВОР - Овој Пакет вклучува нашата П-Swiper Скара Почиста Постави и Рефил Пакет за безбедно удар далеку маснотии & валкано од вашиот скара решетки.Нашите resuable природни скара платно е идеален за чистење на надворешноста на вашата скара или пушач.

Особините

Купувачите избираат и