• Ново
150 Компјутери 6 x10cm Пластични Растенијата Labels Т-Тип Водоотпорен Градина Ознаки Расадник Маркери со Маркер Пенкало, Бела

150 Компјутери 6 x10cm Пластични Растенијата Labels Т-Тип Водоотпорен Градина Ознаки Расадник Маркери со Маркер

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : 150 компјутери растенијата етикети со маркер пенкало.Растенијата Labels Големина : 6 x 10cm / 2.36 x 3.94 инчен (W x H).Материјал : Трајни водоотпорен пластика, УВ отпорни.Лесно да се напише на, и многу видливи.Т тип дизајн ќе не боли коренот на растенијата.Погоден за означување на вашиот растенија.Пластични Растенијата Labels Трајни водоотпорен пластични растенијата етикети.Т тип дизајн ќе не боли коренот на растенијата, погоден за означување на вашиот растенија.Пакетот вклучува : 150 компјутери растенијата етикети со маркер пенкало Растенијата Labels Големина : 6 x 10cm / 2.36 x 3.94 инчен (W x H).

Особините

Купувачите избираат и