• Ново
Mavic Мини 2 Опрема за Слетување Нозе и Вода на Опрема за Слетување за DJI Мини 2/ Mavic Мини/Мини SE Додатоци, Свитлива Extender Мини 2 Опрема за Слетување Комбо

Mavic Мини 2 Опрема за Слетување Нозе и Вода на Опрема за Слетување за DJI Мини 2/ Mavic Мини/Мини SE Додатоци,

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако имате 3 DJI беспилотни летала, ќе можат да ги користат сите. (Забелешка : ве Молам, тест на рамнотежа на водата по инсталацијата.Кога ќе треба да се пука видео од вода, ве молиме да користите вода опрема за слетување, тоа може ефикасно да се заштити вашиот летало слетување на вода.Употреба на земјиште слетување нога кога се на копно, тежи само 10 g и има малку влијание врз летање време.【Опрема за слетување Колекции】 : Совршен Компатибилен со DJI Мини 2 & DJI Mavic Мини/ Мини SE Летало.Се избегне оштетување. 【Слетување Нозе】 : Подобрена летало полетувањето & слетување биланс на крајот се спречи оштетување на летало пропелери.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот но�

DEN 215.76