• Ново
Левиевите Мажите 502 Коси Жан

Левиевите Мажите 502 Коси Жан

DEN 498.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Памук, 6% Полиестер, 2% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Седи под половината.Редовни преку седиште и бедрото.Малку заострените нога.Класичен коси за секој ден.Направени со екстра простор за удобност.Префинет, современа алтернатива за директно фармерки.Направени со + Топло Технологија : Изолирани влакна ткаени во секоја педа да ве загрее кога е ладно.

Особините

Купувачите избираат и