• Ново
Weaver Кожа Silvertip #95 Клип на Јаже Оглавник

Weaver Кожа Silvertip 95 Клип на Јаже Оглавник

DEN 695.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најдобро продаваните, едно парче дизајн.Дизајниран со оглавник клип за лесно и исклучување.Рака-врзан од 5/16" полипропилен 16-влакно дијамант плетенка јаже.Одржува својата форма.Направени од страна на Weaver.Оваа Silvertip #95 јаже оглавник е најдобро продаван, еден-парче дизајн со клип и е префериран избор на обучувачи, clinicians, outfitters, патека велосипедисти, кои работат на каубојци и велосипедисти од сите дисциплини.Рака-врзан од 5/16" полипропилен 16-влакно дијамант плетенка јаже на средна фирма се постават дека одржува својата форма.Производ навод вклучува лесен-за-следење на инструкциите.Рачно изработени од страна на Weaver Кожа craftspeople во Планината.Се Надевам, Охајо.

Особините

Купувачите избираат и