• Ново
Frameless Читање Очила Сина Светлина Блокирање Rimless Компјутер Читателот Лесни Анти-Отсјај на Филтерот за Наочари(3-pack)

Frameless Читање Очила Сина Светлина Блокирање Rimless Компјутер Читателот Лесни Анти-Отсјај на Филтерот за

DEN 476.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не Поларизирана.Смола рамка.5 инчи / 13mm,Храмот должина 5.Ние веруваме дека оваа мода frameless дизајн може да ви помогне да се покаже вашиот шарм и личност!.2 инчи / 30мм,вкупна ширина 5.7 инчи/144 мм,Леќа висина 1.Висок квалитет не-рецепт анти-сина Frameless очила, различни големини се на располагање, вклучувајќи ги и : 1.4 сантиметри.Сино светло блокирање : одрази и ги апсорбира штетните сина светлина, да се спречи видливи високо-енергетски сина светлина, и блок 85% од штетната сина светлина.Смола леќа.5+,Леќа ширина 2 инчи / 52 мм,Мост растојание 0.Тие се погодни за статистика и рекреација, мажите и жените.Ги ублажува визуелна замор и неудобност од пребарување на мобилните телефони, таблети, игри и работи под флуоресцентни светла, со UVA/UVB заштита и за намалување на отсјај.Ви обезбеди со 30-ден за слободни пари гаранција за враќање.

Особините

Купувачите избираат и