• Ново
Fetrrc Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Компјутер Читателите за Жени/Мажи, Анти-Отсјај/Замор Јасно Мода Плоштадот Наочари 5 Парови ( Микс од Бои, 1.75 )

Fetrrc Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Компјутер Читателите за Жени/Мажи, Анти-Отсјај/Замор Јасно Мода

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Враќање на Јасна визија и да се ослободи од заматување и главоболки.Ultralight Рамка : Во рамки се направени од TR материјал, кој е лесен и трајни.Го намалува замор на Очите : Ублажување на суви очи, болки во очите, главоболка, замор на очите/замор, вртоглавица и др.Сите читање очила внимателно се проверуваат за да се осигура дека нашите клиенти добиваат задоволително производ.Ќе бидете во можност да читаат книги и да користат разни електронски производи јасно, итн.Сино светло блокирање читање очила не само што се анти-нула и анти-отсјај, но исто така може да спречи око замор и болка.Нема потреба да се грижите за квалитетот на леќи повеќе, Fetrrcs леќи се збогатени со мулти-слој на кожата. Мулти-слој заштитна фолија прави леќи анти-отсјај, рефлексивни и отпорен на гребење.

Особините

Купувачите избираат и