• Ново
Жените Платформа Пета Над Коленото Високи Чизми со Висока Револвер Чизми Мека Кожа Тенки Високи Чизми, Но Коленото Должина Чизми Мода Чевли

Жените Платформа Пета Над Коленото Високи Чизми со Висока Револвер Чизми Мека Кожа Тенки Високи Чизми, Но Коленото

DEN 996.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вратило мерки околу Коленото Високи од лак. 【ПРИЛИКИ】 : Погоден за земјоделска работа, отворено, возење, пешачење, родео, патување, пасишта, racecourse или други секојдневни прилики, и оди добро со родео јакна, каубојски фармерки, тексас plaid и така натаму.Гумен ѓон.womans снег чизми каубојски чизми за жени висока револвер чизми за жените западен облека за жени жан чизми жените каубојски чизми бедрото високи црни чизми за жените западен кеси за жените womans каубојски чизми браун плоштадот пети потпетици коленото висока платформа чизми botines де mujer един tacon elegantes cowgirl чизми за жените широк теле жените широк ширина каубојски чизми.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Овие чизми се лесни со мека поместена footbed и текстилна облога, која ви овозможува да одиме без чувство на беспомошна и ограничени, тие може да ги исполни вашите очекувања совршено. 【НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛ】 : Овие cowgirl чизми за жените е направена од ултра-меки краток кадифен обвивка, вегетаријанци artifical СТП кожа големи и трајни гумени outsole.водоотпорен снег чизми за жените женска чизми големина 10 црна booties жените глуждот чизми женска пешачење чизми жените снег чизми водоотпорни чизми за дожд, за жени водоотпорен женска средината на теле чизми женска чизми големина 7 женска зимски чизми водоотпорен женска кафеави чизми чизми за жените водоотпорни чизми со крзно за жените.

Особините

Купувачите избираат и