• Ново
Wisepick AC Компресор Спојки Имајќи за ФОРД, ХОНДА, ТОЈОТА NSK 30BD5222DUM6 30×52×22mm

Wisepick AC Компресор Спојки Имајќи за ФОРД, ХОНДА, ТОЈОТА NSK 30BD5222DUM6 30×52×22mm

DEN 304.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов.Произведени за брза и лесна инсталација.NSK 30 BD5222 DUM6, NACHI 30 BGS10 G2 DST2. Ние се обезбеди 100% совршен, клиент сервис, ве молиме контактирајте ако постои БИЛО каков проблем.Големина : 30×52×22mm (1.18 x 2 x 0.87 инчен).NSK 30 BD5222 DUM6. NACHI 30 BGS10 G2 DST2. РК.250.003. Примена : Форд, Хонда, Тојота.Големина : 30×52×22mm (1.18 x 2 x 0.87 инчи) NSK 30 BD5222 DUM6 NACHI 30 BGS10 G2 DST2 RC.250.003 Апликација : Форд, Хонда, Тојота. 1 X AC Имајќи.

Особините

Купувачите избираат и