• Ново
BARKBAY Не се Повлече Пес Подигнат Пред Клип Тешки Рефлексивни Лесна Контрола Рачка за Големо Куче Одење(Црвена,L)

BARKBAY Не се Повлече Пес Подигнат Пред Клип Тешки Рефлексивни Лесна Контрола Рачка за Големо Куче Одење(Црвена,L)

DEN 261.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од лесни Не Rip Најлон и Анти-Chafe Баласт,4 точки на вредноста за близина обичај.Лесно да се Стави на и Надвор со КАВГА-БЕСПЛАТНО и Удобно. 2 Здрав Метал Поводник Прилог Поени на Грбот и на Градите.Ултра Рефлексивни Ленти за да се задржи вашето куче видлив дури и во текот на ноќта.Врвот Лесно се Справи со Лифт за дополнителна безбедност и контрола.Оваа Лесна Контрола Barkbay Подигнат е дизајниран да се лизга над вашето куче главата и безбедна на страни, што го прави лесен за опрема и се таму.Тоа нуди 4 точки на вредноста која ви овозможува да се создаде индивидуализира одговара специјално за вашето куче, овозможувајќи им на тој/таа за комплетна опсег на движење.Рефлексивни нишка&Квалитетни материјали.Отклонување на светлечки рефлексивни крои кои работат на должината на ремени и назад пред се подигнат да бидете сигурни дека ќе кученце е безбедно и видливи во текот на ноќта.Стилски, Трајни,Отпорно на Гребење Оксфорд материјал надворешниот слој.Лесен тока со големи вчитување капацитет во голема мера ја подобрува затегнувачка цврстина.Удобно светло пондерирана мрежа поставата со мек сунѓер соочи во градите и стомакот.

Особините

Купувачите избираат и

YIMEIS Куче Темперамент и Поводник во Собата, Не се Повлече Мека Мрежа Милениче Темперамент, Рефлексивни Прилагодливи

【Дише, Удобно】Направени од Ново саќе PoroMacropore Воздух Решетката Ткаенина, е многу Дише Мека Лесни да се о

DEN 311.52