• Ново
Utoolmart 4mm Не-Магнетни Совет Шест Точка Хексадецимален Орев Возачот со 75mm Круг Окно

Utoolmart 4mm Не-Магнетни Совет Шест Точка Хексадецимален Орев Возачот со 75mm Круг Окно

DEN 196.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Големина】- 4mm / 0.16-инчен хексадецимален socket head орев возачот, 4mm / 0.16-инчен род дијаметар, 80mm / 3.15-инчен справи со должина, 75мм / 2.95-инчен вратило, вкупната должина 156mm / 6.14-инчен, не-магнетни возачот. 【Предност】-Премија хром-обложено окното за непречено се чувствуваат и отпорност на корозија. 【Материјал】- Трајни Cr-V челична конструкција со висока цврстина. 【Посебни Designe】- Патентиран Совет-Алинеја и да се Справи-Алинеја брзо да ги идентификува орев возачот и големина. 【Апликација】- се Користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската и општи поправки.Премиум хром-обложено окното за непречено се чувствуваат и отпорност на корозија.Издржливи Cr-V челична конструкција со висока цврстина.Патентирана Совет-Алинеја и да се Справи-Алинеја брзо да ги идентификува орев возачот и големина.Се користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската и општи поправки.Патентирана Совет-Алинеја и да се Справи-Алинеја брзо да ги идентификува орев возачот и големина.Дршката е удобно рака чувство, ергономски дизајн.Најдобро за работа со ВЛАЖНО и МРСНА рака.

Особините

Купувачите избираат и