• Ново
Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници Рециклирање Кеси Отпорен на Вода Лесни Силна & Т?

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

DEN 1687.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Крпа,Полиестер. ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во x 14 во. ★СО ПАТИ-UP ДИЗАЈН : Преносни Погодност.Едноставно Се Свитка Торба За Во Џеб, Лесно За Чување!. ★ПРОШИРУВАЊЕ СПРАВИ со ВГРАДЕН-ВО ЏЕБ ДИЗАЈН : Сметководствената Се Лесни За Употреба,Изградена-во Џеб Може да се Одржи Мали Нешта. ★ИЗМИ & повторна употреба : Ако Нешто Spills Внатре, Перење & ги Користат. ★Безусловно Се Врати & Exchange,Супер Квалитет, Услуга Цел : 100% Задоволството На Клиентите.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96