• Ново
Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер Остар Нож Кујнски Нож со Плус Акрилик Стојат, Ножи

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви за сечење различни храна.Сите готвач ножеви ножеви се фалсификувани од професионални германски нерѓосувачки челик X50 Cr15 со тврдост од околу HRC57. 【Чекан слој】 чекан слој модел е стабилен, модерен и кул.Тоа може да го подобри не-стап перформанси и храна може да биде лесно да се мијат надвор.Ве молиме чисти ножеви со рака, по употреба, и веднаш да се избрише исклучување на вода дамки на ножеви со мека сува крпа. 【Висок квалитет на Нож го Поставите】Сите готвач ножеви ножеви се фалсификувани од професионални германски нерѓосувачки челик X50 Cr15 со тврдост од околу HRC57. Оваа челик се состои од 0,5% јаглерод и 15% хром за додавање на сила и цврстина на сечилото. 【12 месеци Гаранција】 исклучителна подарок кутија го прави овој сечење Нож во собата е идеален избор за подароци.12-месечна гаранција за поддршка гаранција, така што може да се купи со доверба.За било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Боја : Сребро.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96