• Ново
Flaglink Транссексуалци Гордост Знаме 3x5 Fts - ЛГБТ Транс Виножито Банер

Flaglink Транссексуалци Гордост Знаме 3x5 Fts - ЛГБТ Транс Виножито Банер

DEN 166.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. СПЕЦИФИКАЦИИ : 100% Полиестер Знаме - 3x5 Fts. 2. ИНДУСТРИСКИ СТАНДАРД и ИЗРАБОТКА - Секој знаме е изградена надвор од издржлив Полиестер,ДВОЈНАТА линија шевови на рабовите и зајакнат со силни насловот и две месинг grommets. 3. УВ ОТПОРНИ - боите на знамињата се остри,светли,живописни,со користење на УВ отпорни бои,бои ќе остане верен за долготрајни резултати,погоден за употреба на отворено. 4. ГАРАНЦИЈА - Покажете го вашиот гордееме со нашата убава знамиња.ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние со задоволство ќе го реши проблемот.

Особините

Купувачите избираат и

HOOSUN Градина Знаме Стои, Премија Градина Знамето Пол Носителот Метал Ковано Железо во Прав-Обложени Времето-Доказ

Дали сте во потрага за градинарски знаме застане за да ги прикажете вашите омилени знаме во вашата град�

DEN 311.76