• Ново
Dinkle Combiner DK2.5N-Б.К 10 Банда Енергија Дистрибуција Dk2.5N-Б.К 10 Банда Кутија за Конектори DIN Железнички Терминал Блокови, 12-22 AWG, 20 Засилувач, 600V Соларни Combiner, Црна

Dinkle Combiner DK2.5N-Б.К 10 Банда Енергија Дистрибуција Dk2.5N-Б.К 10 Банда Кутија за Конектори DIN Железнички

DEN 352.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Црна соларни combiner или енергија дистрибуција.УЛ 600 V Оценка.УЛ 12-22 AWG Оценка.УЛ 20a Оценка.Сите терминали заедничко.Технички податоци (UL) номинална Напон : 600 V го оценувате струја : 20a диригент пресек, цврсти (AWG) : 22-12 диригент пресек, флексибилни (AWG) : 22-12 оценет импулс издржат Напонот : 6 KV вртежен момент (n-m) : 0.4 завртка : М2.5 жица лента должина : 9-11mm изолационен Материјал : PA txhxw (mm) : 5.1 x 39.6 x 40.5 (индивидуални блокови) DIN железнички (mm) : 35, 32 скокач/мост : притиснете-fit/вметнување.Ова собрание вклучува 10 DK2.5 N-б.к Dinkle терминал блокови, 2 SS2 крајот загради, 1 dk4nc-б.к крајот покрие, и DSS2.5 N-10p прес-одговара скокач, сите монтирани на 5 инчен парче алуминиум Ro HS железница.12 мерач влезови се сите заедничко.

Особините

Купувачите избираат и

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96