• Ново
Двојно Барел Crimp Ракави Комплет, Риболов Жица Лидер Местење На Бакарни Цевки Риболов Линија Конектор За Справување Со Комплет

Двојно Барел Crimp Ракави Комплет, Риболов Жица Лидер Местење На Бакарни Цевки Риболов Линија Конектор За Справување

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие двојно барел crimp ракавите се направени на квалитет бакар материјал се со црна nickle заврши кој е издржлив, здрав и анти-корозивни.Различна дебелина за вашиот избор.Голема риболов додаток се справи со комплет за различни потреби.Висока Јачина риболов crimp ракавите се убаво за моно, жица лидер, прави контрола и на дното риболов апаратури.Секоја големина на двојно барел crimp ракави, ќе се стави во јасна пластична кутија. 100pcs комплет пакет : 0.8 MM-50pcs, 1.8 ММ-50pcs; 200 PCS комплет пакет : 0.8 MM-100 PCS, 1.2 MM-100pcs; 300 PCS комплет пакет : 0.8 MM-100 PCS, 1.2 MM-100 PCS, 1.8 ММ-100 PCS.

Особините

Купувачите избираат и