• Ново
Мотоцикл со Полно Тело, Заштитни Оклоп Јакна АТВ Guard Кошула Опрема Јакна Оклоп Pro Street Мотокрос Заштитник со Назад Заштита Мажи Жени за Off-Road Трки Dirt Bike Скијање уметни?

Мотоцикл со Полно Тело, Заштитни Оклоп Јакна АТВ Guard Кошула Опрема Јакна Оклоп Pro Street Мотокрос Заштитник

DEN 1583.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【ОКЛОП ГОЛЕМИНА : S.】????На мотоцикл со полно тело, оклоп заштитник е погодна за некој височина е 170-175cm(5.6 стапки да 5.7 стапки) и тежина е 60-70 КГ.Големина на информации (во инчи) прибл : Биста : 37.8"-39.8", Половината : 31.9"-33.0". ????【ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА ДИЗАЈН】 ????Со Висока густина ЕВА , ПВЦ и Lycra ткаенина, овој оклоп можат ефикасно да се заштити вашите важни делови од телото, особено за отстранлив назад и задебелување влошки страни на половината оклоп со високо квалитетни материјали. ????【СВЕТЛО И УДОБНО】????Мотоцикл заштитен оклоп е направен од лесен еластична трајни решетката ткаенина која овозможува целото тело да се ослободи од stuffiness, останува да се излади и да се задржи на врвот на играта. ????【ШИРОКА ПРИМЕНА】????Мотоцикл заштитна јакна е погоден за возење, скијање, уметничко лизгање, отворено уметничко лизгање, off-road мотоцикли и различни екстремни спортови. ????【ДОВЕРЛИВИ КВАЛИТЕТ 100% ЗАДОВОЛСТВО】????Ние ви нудиме 30 Дена Не-Кавга-Политика на Враќање, Доживотна Гаранција за Замена и Доживотно Техничките По-Продажбата на Услугата за заштитен оклоп.Било какви прашања или проблеми, ве молиме не двоумете се да ни e-mail прво, нашите одговорна Услуга на Клиентите Тим ќе биде повеќе среќни да ви помогнат во рок од 24 часа.Само Купи со Доверба!.Големина На : Мали | Боја : Црвена.

Особините

Купувачите избираат и