• Ново
Dyson 915151-01 Вакуум Појас Guard Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

Dyson 915151-01 Вакуум Појас Guard Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; DC28. Појас guard 915151-01 штити beater бар вози појас.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел.Компатибилен Брендови : Dyson.Овој појас guard (дел број 915151-01) е за vacuums.Отстранете вакуум пред инсталирање на овој дел.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) делови!Овој појас guard (дел број 915151-01) е за vacuums.Појас guard 915151-01 штити beater бар вози појас.Отстранете вакуум пред инсталирање на овој дел.Се носат на работа ракавици за заштита на вашите раце.За Dyson.

Особините

Купувачите избираат и