• Ново
Прогресивна Multifocus Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените и Мажите, MIssfive Мултифокалната Читателот со Метални Пролет Шарки (Tortoiseshell,2.25 X)

Прогресивна Multifocus Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените и Мажите, MIssfive Мултифокалната Читателот

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

★[Прогресивна мултифокалната оптичка леќа] : Еден пар на очила има повеќе степени и може да одговара повеќе сцени, како што се читање, гледање компјутер, и гледа далечна сценографијата, помагајќи ти да се постигне мултитаскинг. ★[ Сино светло блокирање читање очила ] : Анти-сина и УВ 400 леќи можат ефикасно да филтер 100% штетната сина светлина, спречување на отсјај, намалување на око замор при користење на мобилни телефони, компјутери и таблети; индиректно подобрување на спиење квалитет. ★[Метал храмови и Поликарбонат рамка] : На поликарбонат рамка е издржлив и удобен за носење; повик метал храмот дизајн прави да изгледа професионално и стилски при работа или играње видео игри. ★[Прилагодливи пролет зглоб дизајн ] : Мода очила со пролетта шарки, храмовите, може да се отвори 25° надвор, погодна за секој лицето форма, и може да се носи за долго време. ★[ Она што ние обезбеди ] : Прогресивна Multifocus Читање Очила×1, микрофибер торбичка×1, микрофибер очила ткаенина за чистење×1, очила, виси јаже ×1, очила кутија*1. Ние и ветуваме : 90-ден гаранција за парите назад и 1-година на производство дефект гаранција.Боја : Tortoiseshell | Зголемување Сила : 2.25 x.

Особините

Купувачите избираат и

Жените Сина Светлина Блокирање Очила Компјутер ТВ Видиме Анти Зрачење Наочари Eyewear Око за Заштита на Безбедноста

Функција : Уникатен обложени леќи блокови штетни дигитални синосветлината емитирана од екранот на ваши

DEN 2349.60