• Ново
Наутика Жените V Деколте, Ноќна Кошула, Памук Џерси

Наутика Жените V Деколте, Ноќна Кошула, Памук Џерси

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Машина За Миење.НА НАУТИКА ОСНОВНИТЕ ПОВРЗАНА SLEEPSHIRT : Нашата мека, пријатна основните поврзана sleepshirt ви овозможува да се развивам, од ден во стил и удобност.ПРАКТИЧНА УДОБНОСТ : Смислено дизајниран со мали допири како што backneck разлика крои за практичен, секојдневен луксуз. 100% ПАМУК ЏЕРСИ : Намалување на светлината и дише 100% памук џерси да се задржи убавата удобно сите во текот на годината.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење без кајгана, не железо, да се задржи вашата Наутика sleepwear во најдобра состојба за годините што доаѓаат.ЗА НАУТИКА : Основана во 1983 година, Наутика е водечки глобален начин на живот бренд за мажи, жени и деца, кој вклучува дома постелнина колекции.Како наутички влијание класичен Американски спортски бренд, ние ги инспирира и да им овозможи на луѓето да ја доживее радоста на вода.

Особините

Купувачите избираат и