• Ново
Aorace Риболов Мами Комплет Мешани Вклучувајќи Minnow Попер Чудак Мамки со Куки за Saltwater Слатководни Пастрмка Бас Риболов Лосос

Aorace Риболов Мами Комплет Мешани Вклучувајќи Minnow Попер Чудак Мамки со Куки за Saltwater Слатководни Пастрмка

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 g/9cm Тип-7 : 5pcs/6.6 cm Тип-5 : 8pcs/9.6 g/5cm Тип-4 : 8pcs/7.Minnow Попер Чудак и Мека Пластика Мами Жаба Мами-Прекрасна Мами Комбинација Таргетирање за Широко Риби Во Различни Извори.1 g Type4-Чудак Мамка : 7pcs(D) 2.8 g/7cm Тип-2 : 6pcs/5g/7.6 g Објект-D 43 компјутери : Тип-1 : 6pcs/5g/7.9 g Type3-Minnow Мами : 8pcs(C) 5.6 g/5cm Тип-5 : 10pcs/8.2 cm Тип-3 : 8pcs/3. 3 D очи&Светли бои го прават тоа моќен фаќање алатка.8 cm Тип-8 : 8pcs/7.Aorace Риболов Мами Комплет Мешани вклучувајќи Minnow Попер Чудак Мамки За Saltwater Слатководни Пастрмка Бас Лосос Риболов Објект-А 20pcs : Type1-Minnow Мами : 6 компјутери(А) 8cm/7.5 cm/4g Објект-C 30pcs : Type1-Чудак Мамка : 9pcs(А) 9.2 cm Тип-6 : 5pcs/7.2 g/10cm Тип-6 : 5pcs/8.5 cm Објект-E 56 компјутери : Тип-1 : 4pcs/3.9 cm Тип-3 : 10pcs/1.Вклучувајќи : 6 компјутери Minnow Мами(А),4 парчиња Попер Мами(Б),5 компјутери Чудак Мамката(C),5 компјутери Мека Мами(D).5 cm/12g Објект-Б 20pcs : Type1-Minnow Мами : 8pcs(А) 9cm/8g Type2-Попер Мами : 4 парчиња(Б) 7cm/9g Type3-Чудак Мамка : 8 компјутери(C) 4.Нашата риболов намами во собата е составен од високо квалитетни компоненти за супериорни перформанси во вода.8 cm Тип-4 : 8pcs/3.2 g Type2-Minnow Мами : 6pcs(Б) 8cm/7.5 см/13g Type3-Чудак Мамка : 5 компјутери(C) 3.6 cm/4g Type4-Мека Мами : 5 компјутери(D) 5.Совршен за океански брод риболов,океанот рок риболов,океан плажа риболов,езеро,река,reservion,езерото и крак!И за слатководни и saltwater Одлична за Бас, Костур, Panfish,Костур,Пастрмка,па дури и штука и лосос!Овој комплет е најдобриот подарок за вашите пријатели и семејства.9 g Type2-Попер Мами : 4 парчиња(Б) 6.

Особините

Купувачите избираат и