• Ново
KINJOEK 1200 КОМПЈУТЕРИ Црвено Растенијата Етикети, Растенијата Ознаки за Градина Прилагодливи Растенијата Ознаки

KINJOEK 1200 КОМПЈУТЕРИ Црвено Растенијата Етикети, Растенијата Ознаки за Градина Прилагодливи Растенијата Ознаки

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЦРВЕНА И ВИДЛИВИ - Високо видливи бои за да го изберете, нашата црвена растенијата labels се погодни за различни сцени и растителни бои, лесно да се идентификуваат со научни тока дизајн, лесно се откажам и има подолг живот.ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА - Можете да ја прилагодите на нашите флексибилни растенијата ознака на најсоодветен должина според растенија, погоден за култура прачки, среден гранки, дебели гранки, тревни винова лоза.Погоден за управување и категоризираат растенија за да се формира и нареди градина.ТЕШКО & ФЛЕКСИБИЛНИ - Нашите градинарски растенија етикети на одлична цврстина се флексибилни за да се наведнуваат и издржливи.ЛЕСНО ДА се НАПИШЕ На растенијата labels се едноставни и убави.Доволно долго за да можете да го напишете името или за време на нашата фабрика стапови labels да им помогне на организирање на вашата градина. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - 30 дена од денот на пари назад и пријателски услуги на клиентите.Објектот Пакет Количина : 1200 | Боја : Црвена.

Особините

Купувачите избираат и