• Ново
QYIYA 3 Еез 8-Двострано Руна Генерал Смола Избрани Polyhedral Коцки Поставени Дивинација Игра Играчки

QYIYA 3 Еез 8-Двострано Руна Генерал Смола Избрани Polyhedral Коцки Поставени Дивинација Игра Играчки

DEN 239.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добро Полирање Дејство : Направен од смола, совршен и моќен материјал, лесно да се тркалаат и не е лесно да се оштети, добро полирање ефект.❥Пурпурна Фланелен боксери Торба : Виолетова фланелен боксери drawstring џеб за да ги зачувувате вашите dices.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 3 x Dices Or3 x Dices1 x Складирање Торба.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.54in Color : Како слики shown Optional Стил : 1, 2 Quantity : 1 Set Note : Нема мало пакет. ❥Одлична за маса игри, покажуваат вашиот гејмерски вештини со овие dices. ❥Широка Примена : Совршен и висок квалитет на dices, погоден за сите видови на табла игри. ❥Добро Полирање Дејство : Направен од смола, совршен и моќен материјал, лесно да се тркалаат и не е лесно да се оштети, добро полирање ефект.Мека и Светлина : Фланелен боксери материјал, лесни и меки, ја штити коцки од оштетување, лесно да се носат. 100% сосема нов и висок quality Features : Виолетова Фланелен боксери Торба : Виолетова фланелен боксери drawstring џеб за да ги зачувувате вашите dices.

Особините

Material:
Resin
Optional Size:
01, 02
01 Size:
app.2.2cm/0.87in
02 Size:
app.11x9cm/4.33x3.54in
Color:
As the pictures shown
Optional Style:
1, 2
Quantity:
1 Set
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
3 x Dices :
3 x Dices :
1 x Storage Bag :

Купувачите избираат и

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот но�

DEN 215.76

Количка за Обновливи Намирници Кеси Виткање Шопинг Tote Торба Вклопува во Џеб Еко Пријателски Крпа Кеси за Намирници

Крпа,Полиестер ★МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен Полиестер,Вода Отпор, Лесно Да се Носат.Димензија : 20 во

DEN 1687.20