• Ново
Emsiok 2 ПАРЧИЊА Безбедност Патување Знаме за Кајак Кану Безбедност Знаме Кајак Приколка Знаме Кајак Патување Знаме Кајак Додатоци Безбедност Знаме Рефлексивни Каја?

Emsiok 2 ПАРЧИЊА Безбедност Патување Знаме за Кајак Кану Безбедност Знаме Кајак Приколка Знаме Кајак Патување

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широка употреба : Безбедност патување знаме за кајак кану црвено предупредување знаме може да се применува како убаво за безбедност на опремата за влечење кајаци, canoes, автомобили, велосипеди и чамци, итн.9 инчи во ширина, и црна webbing е 7.6 инчи во должина, убави за влечење на вашиот кајак, кану, брод, камиони и така натаму.Metarial : Кајак безбедност знаме се направени од водоотпорен оксфорд ткаенина материјал кој нема да кавгата во правец, кој не е лесно да ја раскинам и да избледи, лесни за чистење и сува, издржливи.

Особините

Купувачите избираат и