• Ново
4 Парчиња Мултифункционален Кујната Готвење Лажица,Skimmer Лажичка Colander Цедилка Дупчиња Пластична Лажица за Готвење, Одвод, Mashing, Хелиум, Победувајќи

4 Парчиња Мултифункционален Кујната Готвење Лажица,Skimmer Лажичка Colander Цедилка Дупчиња Пластична Лажица

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Преносни да се носат : овие мали дупчиња служат лажици се направени од пластика, па тие не се лесно да се скрши, и служат за подолго време, освен тоа, тие се светлина во тежина, затоа што нема да се чувствувате премногу тешки и уморни за да ги одржи.6 инчи Пакетот вклучува : 4 x Мулти-функционална кујна за готвење со лажица Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Простор за заштеда на дизајн : постојат виси дупки на крајот на рачки во овие отпорни на топлина skimmer топки, така што може да се закачи ги куките или лепило нокти (не се вклучени) наместо да ги поставите во вашата стапчиња за јадење кафез, помагајќи ти да се организира вашата кујна подобро.Не-Стап материјал : мулти-функционални кујната готвење лажици доаѓаат со не-стап карактеристики, кои се погодни за вашата чистење по употребата, обезбедување на вас со убав готвење искуство и заштедувајќи ви многу време за чистење.Доволно количество : постојат 4 делови на nonstick дупчиња лажици во пакет, ви нудиме соодветна количина за вашата секојдневна употреба и за замена, исто така, може да се складира екстра за вашиот следниве употреба и да ги споделите со други кои имаат потреба од нив.Широк спектар на употреба : може да се применува овие пластични дупчиња лажици во многу прилики, како што се готвење, одвод, mashing и мелење лук, исто така можете да ги користите за да каша компири или грав и победи на јајца, на состанокот на вашиот користат различни барања за разни прилики.

Особините

Купувачите избираат и