• Ново
Обновливи Складирање Кеси, 12 Пакет Храна Одделение Замрзнувач Кеси (2 Литри Кеси, 6 Сендвич Кеси, 4 Саати Кеси), Со Обновливи Торба Сушење Багажник, BPA-Free Leakproof Кеси. (Си?

Обновливи Складирање Кеси, 12 Пакет Храна Одделение Замрзнувач Кеси (2 Литри Кеси, 6 Сендвич Кеси, 4 Саати Кеси),

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

И исто така лесно да се отвори и печат. 1 x Обновливи Торба Сушење Решетката.Тоа може да биде исто така се користи да се исуши, чаши, тегли и контејнери. [ТРАЈНИ&ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ] : Овие обновливи кесички се направени од ултра-густа храна одделение материјал, BPA-Free и Пластика-Бесплатно, со двојно запечатени малку заклучување на патент на врвот, тие се заврши течење доказ против протекување и spills на течност. [3 ГОЛЕМИНИ КЕСИ ВО ЕДЕН ПАКЕТ] : 3 големини за обновливи храна кеси се вклучени во еден пакет, 2 обновливи галон кеси, 6 обновливи сендвич кеси, 4 обновливи снек кеси. 4 x Обновливи Снек Кеси. [ЗАМРЗНУВАЧ БЕЗБЕДНО и заштеда на ПРОСТОР] : На замрзнувачот кеси се ниска температура отпорни, можете да ги користите за да ги зачувувате зеленчук, овошје, месо, риба и остатоци во замрзнувач, Рамни дизајн помага да се зачува простор во замрзнувач, да ги задржи замрзнувач организиран и чувате храната свежа подолго време.[ЗАШТЕДАТ ПАРИ и ЗАЧУВУВАЊЕ на ЗЕМЈАТА] : На обновливи храна кеси може да ви помогне да се спречат илјадници еднократна употреба на пластични кеси се фрлени секоја година, придонесе да се спречи загадувањето на нашата планета, во Меѓувреме, исто така, можете да заштедите пари со тоа што се во можност да повторна употреба на овие обновливи кеси за стотици пати.

Особините

Купувачите избираат и

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ �

DEN 503.76

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот но�

DEN 215.76

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96

Hysenss Кујнски Нож го Поставите 10 Парчиња,Високо ниво на Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Нож во Собата,Супер

Премиум нож постави маска во основа вашиот готвење потреби, можете да изберете различни видови ножеви з

DEN 479.76