• Ново
Semetall Терминал Автобус Бар 8Pcs 5 Позиции Завртка Месинг Терминал Заземјување Лента Автобуска Лента за Енергија Дистрибуција Кабинети(Црна Терминал Блок)

Semetall Терминал Автобус Бар 8Pcs 5 Позиции Завртка Месинг Терминал Заземјување Лента Автобуска Лента за Енергија

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????Вкупна Големина : 72.23mmx15mmx21mm(L*W*H);Монтажа Дупка Центар Растојание : 58.49 mm;Монтажа Дупка со Дијаметар : 5mm. ????Дувачкиот Блок Големина : 38.43mmx9mmx9mm (L*H*W);Завртка Големина : M4;Пакет Тежина : 213.3 g;Пакет Содржина : 8x 5 P Црна Терминал Блокови. ????Изработени од месинг, има предности на високо моменталниот капацитет на носивост и отпорност на оксидација. ????Примена : Терминал Автобус Бар е широко се користат во енергија дистрибуција кабинети, разводни кутии, механичка опрема фабрики, електрична опрема фабрики, итн. ????Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и ние ќе бидат повеќе од среќни да ги реши за вас.Големина : 5 P Црна.

Особините

Купувачите избираат и

Деца Занаети Диносаурус Сликарство Комплет со Крајбрежје Занает (Возрасти 3+) – Бојата на Вашиот Сопствен Диносаурус

НЕ се задоволи со НИЗОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ПОСТАВЕТЕ дека веќе секнува кога ќе ја отворите пакет – и ДУРИ �

DEN 503.76