• Ново
Jovi 5 мл. Ролни, Поставен на 30, Совршен за Уметности и Занаети Проекти Plastilina Обновливи и Не-Сушење Моделирање Глина, Multicolor

Jovi 5 мл. Ролни, Поставен на 30, Совршен за Уметности и Занаети Проекти Plastilina Обновливи и Не-Сушење Моделирање

DEN 382.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безбедно за деца и возрасни - Jovi производи не-токсични, cpsia-уверение, и глутен-слободни.Големина на : Поставување на 30 | Боја : Multicolor На JOVI патување датира од 1939 година.JOVI Зеленчук-врз основа на не-стврднување моделирање глина се произведени со природни состојки и се безбедни и не-токсични.

Особините

Купувачите избираат и