• Ново
Црна Планина Производи Рамнотежа Тренер Wobble Одбор

Црна Планина Производи Рамнотежа Тренер Wobble Одбор

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Салата одделение wobble Рамнотежа Одбор. 16 инчен дијаметар за стабилност и рамнотежа.Голема површина со зафат сида.Помага да се подобри рамнотежата, координацијата и силата.Црна Планина Производи Balance Board е изградена на тешки-должност материјал и е идеален за дома или салата употреба.Секој Рамнотежа Одбор има голем зафат сида за максимална контрола.Рамнотежа одбори помош во подобрување на рамнотежата, координацијата, флексибилноста и основни сила.Дизајниран со 16inch дијаметар база, секој стабилност одбор има доволно простор за сите видови на вежби и апликации.

Особините

Купувачите избираат и