• Ново
iMucci Професионални Беж Јасно Назад Градник БЕЗ Сунѓерот Backless Градник за Балет Танц

iMucci Професионални Беж Јасно Назад Градник БЕЗ Сунѓерот Backless Градник за Балет Танц

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

90% Најлон+10% Spandex.НАЗАД РЕМЕНИ : Јасно назад предвидени две должини, можете да изберете како ти одговара, не се грижите за носење backless леотар, покажуваат танчерка убаво назад крива;исто така одговара за backless партија или невестата се облекуваат;.НАЗАД РЕМЕНИ : Јасно назад предвидени две должини, можете да изберете како ти одговара, не се грижите за носење backless леотар, покажуваат танчерка убаво назад крива;исто така одговара за backless партија или невестата се облекуваат;.НАЗАД РЕМЕНИ : Јасно назад предвидени две должини, можете да изберете како ти одговара, не се грижите за носење backless леотар, покажуваат танчерка убаво назад крива;исто така одговара за backless партија или невестата се облекуваат;.Повлекување На затворање.5 пати,Модел висина 59, тежина 114 LB, биста 33inch,облечен големина M;.РАМО РЕМЕНИ : Прилагодлив и отстранлив рамо ремени, две рамо, рака бои предвидени : голи и јасно;.ФУНКЦИЈА : Со и без сунѓер, изберете стил ви се допаѓа, Лесна, комфорна и ултра мека, се чувствуваат слободни кога ќе се танцување;влага апсорпција; ; нема pilling заштита танчерка деликатна кожа;.Две различни должини clrear назад ремени ви овозможува да ги вклучите колку што сакате, за девојки од различни големини.ТКАЕНИНИ : удобно и мека;.90% Најлон, 10% Spandex.Машина За Миење.Тие доаѓаат со две пар на ремени, еден гол и една јасна па може да се претпостави дека тие може да се црисс преминал.

Особините

Купувачите избираат и