• Ново
Чудо Момчиња Спајдермен Сит Се Вклопуваат Памучни Пижами

Чудо Момчиња Спајдермен Сит Се Вклопуваат Памучни Пижами

DEN 377.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Официјално Лиценцирани Чудо Спајдермен Стока.Спајдермен Момчиња Сит Се Вклопуваат Памучни Пижами / Pajama Сет.ГОЛЕМИНАТА : Сите големината следи стандард регулативите поставени од страна на Националните Мало Федерација за бебе и деца (12 M, 18 МИЛИОНИ, 24 M, 2 T, 3 T, 4 T), како и големите деца (4, 6, 8, 10, 12).БЕЗБЕДНОСТ И УДОБНОСТ : Направени од меки и удобни ткаенини за да се обезбеди пријатна ноќен сон!Овој објект е 100% Памук.Во согласност со прописи за безбедност овој објект е тесна фитинг, тоа НЕ е пламен отпорни.ЛЕСНО НЕГА : Овој производ е направена од високо квалитетни материјали, што го прави лесно да се грижи за и спиење рутина бриз.За да се задржи перење главоболки на минимум и да се обезбеди предмети се одржи по повтори перење, ве молиме да користите детергент и собори сува ниска.НАПРАВИ СПИЕЊЕ ЗАБАВА ЗА СИТЕ!Направена според највисоки безбедносни прописи за дете sleepwear, овие PJ се направени од било тесни-фитинг памук или пламен отпорни полиестер.Им овозможи на вашето дете да се сон безбедно и удобно со нивните омилени ликови! !.

Особините

Купувачите избираат и