• Ново
Deschem 400mm,Килибар Стакло Вакуум Desiccator Тегла,ID=40cm,Лабораторија Браун Сушење Фен,Капак W/Вакуум

Deschem 400mm,Килибар Стакло Вакуум Desiccator Тегла,ID=40cm,Лабораторија Браун Сушење Фен,Капак W/Вакуум

DEN 2222.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Килибар Стакло Вакуум Desiccator Тегла.Внатрешен Дијаметар 400mm.Боја На Килибар.Направени од borosilicate galss.Deschem 400mm,Жолто Кафеаво Стакло Вакуум Desiccator Тегла,40cm,Лабораторија Фен,Капак со Valve1,Внатрешен дијаметар 400 mm2,Порцелан desicactor плоча прикажани на сликата е вклучен.3,Со стакло вакуум конектор & stopper4,Направени од borosilicate galss.

Особините

Купувачите избираат и