• Ново
Скок Започнете 2 Одделение

Скок Започнете 2 Одделение

DEN 406.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бескрајна Забава.Следете CJ Жабата и неговиот sidekick Lumiled на патување во нивните тајни клуб.Користете го вашиот математика, наука, граматиката и други вештини за да се реши многу предизвици. 22 интерактивни игри.Windows XP, Vista, 7, 8 компатибилен.Бескрајна Забава авантура започнува во creaky лифт скриени во училиште ѕид.Следете CJ Жабата и неговиот sidekick Lumiled на патување во нивните тајни клуб.Користете го вашиот математика, наука, граматиката и други вештини за да се реши многу предизвици најде во 22 интерактивни игри.Карактеристики : Пишување на Делови од Speech Complex Самогласки"Носат Над" Прилог"Позајмуваат" Одземање 22 интерактивни игри.

Особините

Купувачите избираат и