• Ново
Премиум Лидер Местење Комплет Бакар Двојно Барел Ракави и Thimbles

Премиум Лидер Местење Комплет Бакар Двојно Барел Ракави и Thimbles

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Monofilament и кабел за Местење на Полнење.Вклучува thimbles да се заштити лидер од chafing.Двојно Барел Crimps 1.3 mm x 7mm & 1.6 mm x 9mm 100 компјутери секој.Двојно Барел Crimps 1.9 mm x 14mm & 2.2 mm 14mm x 50 компјутери секој.Двајцата не ' Рѓосувачки Челик и Сјај на Винил Thimbles 25 на секој.Оф-Шор Местење На Полнење.Содржи Бакар Crimps да crimp Monofilament лидери од 100lb да 400lb.Соголени лидер Од 275lb да 800lb.Вклучува чување.Crimps доаѓаат во мали торби, излеам од она што ви треба за ден.

Особините

Купувачите избираат и

Двојно Барел Crimp Ракави Комплет, Риболов Жица Лидер Местење На Бакарни Цевки Риболов Линија Конектор За Справување

Овие двојно барел crimp ракавите се направени на квалитет бакар материјал се со црна nickle заврши кој е издр�

DEN 407.76