• Ново
Hotouch Ноќни Кошули Женска Nightgowns Симпатична Круг Вратот Кратко Sleeve Печатени Спиење Кошули Мека Sleepwear XS-XXL

Hotouch Ноќни Кошули Женска Nightgowns Симпатична Круг Вратот Кратко Sleeve Печатени Спиење Кошули Мека Sleepwear

DEN 400.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Nightgown со ист стил и различни личност, одговараат за сестри дома партија.Класичен cut & Уникатен печати направи идеален за релаксирачки ден, ноќ сонувам, дури и да бидете пристојни кога гостите посета. * Aadvantage * : Ноќна кошула имаат осум бои и девет печати за вашиот,и ќе има повеќе бои и да печатите nightdress да се избере.Лабава сечење за roomier одговара,supersoft пространа slipover стил ви даде простор да се движат.Лабава сечење за roomier одговара,supersoft пространа slipover стил ви даде простор да се движат.Големина на Табелата не е наш, НЕ го КОРИСТИ ТОА!.Стил : Лабава,Секојдневен, малку крива полите,подобро прикажување на телесна висина и симпатична стил.Функција : O-Вратот,Кратки Ракави, Над коленото должина, чувствувајќи се многу слобода додека сте на прошетка.Добар квалитет ткаенина, ви овозможува бесплатно-опсег на движење на вашето тело, овозможувајќи за добар сон т тргне наопаку за вашата девојка, сопруга, ќерка, сестра, пријатели. * Чувство на * : Удобен ткаенина направи да имаат убава ноќ;симпатична печати на sleepwear покаже вашиот стил.95% Rayon, 5% Други Влакна.Исклучително мека и кожа-пријателски,средна тежина за сезона-опфаќа носат.НАПОМЕНА : ве Молиме внимателно да ги прочитате на Големината на Табелата што се предвидени , Одберете ја големината.

Особините

Купувачите избираат и